poker update: september

pokrový september pre mňa začal až 15-eho, keďže prvú polovicu mesiaca som precestoval. 97 hodín práce je určite úspechom; pomohlo mi to, že som necelé dva týždne strávil na mini-grindhouse v Bratislave. jednoducho je oveľa jednoduchšie grindiť, ak má človek okolo seba pokrových hráčov. po hernej stránke to bolo fajn; miestami som zle tableselektoval a mal som príliš veľa stolov, ale celkovo som so svojou hrou spokojný.

musím ešte doladiť nejaké veci a zvyknúť si na software niektorých nových herní, ktoré som pridal. neviem ale, čo mám robiť s microgaming clientom, ktorý ma prednedávnom pripravil približne o 1,5k v EV. na rivri som mal Ahi flush, porážalo ma jediné combo a súper shovol na NL1k za zvyšných 70bbs. v tej chvíli ma na sekundu disconnectlo a aj keď ostatné herne hneď nabehli naspäť, MPN client sa jednoducho zavrel. gg, je strašne demotivujúce, keď xy hodín len doháňaš stratu, za ktorú nemôžeš, ale asi s takýmito vecami jednoducho treba počítať.

profit bol nakoniec výborný, väčšinu som vyhral počas absurdného posledného dňa. pinkol som už aj pár rúk NL2k, ale samozrejme len čistý bumhunt a žiadny reálny grind týcho stakes ešte nejaký čas nehrozí. zvažujem však, že budem trochu agresívnejší v BRM, lebo som momentálne celkom namotivovaný skúsiť sa dostať na high stakes. ale uvidíme, posledné mesiace som sa dosť flákal (pre predstavu – za dva septembrové týždne som sa herne zlepšil viac ako za predchádzajúcich 6 mesiacov), tak možno ma to aj teraz rýchlo omrzí. plus musím zamakať na mindsete, aby som lepšie zvládal swingy; počas zlého runu nedokážem nepozerať výsledky, tak sa chcem aspoň naučiť rozmýšlať v BBs namiesto peňazí, aby som sa nezbláznil.

plán na ďalšie obdobie? posunúť sa vyššie limitmi a zároveň si užívať život, len s obmedzeným pitím alkoholu. búrať nudnú monotónnosť online grindu najviac, ako sa dá; zistil som, že rutina ma úplne zabíja; skracuje mi život, v zabehnutom rytme beží čas oveľa rýchlejšie; musím hľadať stále nové veci, často to nemusí byť nič veľké, ísť domov odlišnou cestou, dať si obed v inej reštaurácii, zavolať kamarátovi, ktorého som dlho nevidel… teraz ešte tri týždne strávim na Slovensku, potom odlietam na Maltu, kde mám s troma ďalšími hráčmi dohodnutý grindhouse.