poker update: október

trochu som sa tento mesiac blogersky flákal, zvládol som len jeden cestovateľský update, pokrový nebol žiadny, tak je čas to napraviť. október nebol zlý, dlho som bol +- even, ale na konci prišiel opäť hotrun. so 117 hodinami som znova fakt spokojný, sťahoval som sa na Maltu, plus som sa veľa venoval kamarátom a rodine, takže všetko ako má byť.

redline ma prekvapila, -3bb/100 som na rozumnej vzorke nemal asi nikdy. je však otázne, či je to dobré alebo či to niekedy preháňam s agresiou na úkor slabej checkrange. 4,5 evbb/100 je super; samozrejme to nie je moja reálna wr, ale pomohlo mi to psychicky – hlavne na stars a na party totiž o sebe niekedy dosť pochybujem. na stars kvôli tomu, že na nl500+ sú tie lineupy niekedy dosť sick a na nl1k mám občas pri stole aj troch HS hráčov. a na party preto, že takmer každý reg má na mňa staty a ja nemám na nikoho.

na nl2k mám iba nejakých 500 hand odohratých zatiaľ, ale prvý vyhratý BI potešil:

na november mám veľké plány so štúdiom; mám teraz strašne veľa vecí rozrobených a neviem, aký prístup zvoliť. do akej miery mám hrať ďalej svoj jednoduchý poker a naopak v ktorých spotoch musím prekopať svoju stratégiu a hrať komplikovanejšie. mám pocit, že mám na dosť spotov odlišný názor od väčšiny regov a asi je pravdepodobnejšie, že sa mýlim ja než xy solídnych hráčov, takže musím zamakať, nájsť medzery vo svojej logike a opraviť chyby. ďalej musím prestať robiť na zlom microgaming softe toľko timeoutov, lebo tento mesiac ma stáli približne 500 usd. a plánujem tiež prestať hrať stoly, kde mám rybu po ľavej ruke, lebo kamarát to analyzoval a pokiaľ človek nie je úplný crusher, je ťažké spraviť na tejto pozícii profit. takže zase náročnejšia tableselekcia, ale rád by som pridal znova nejakú herňu, tak snáď to v pohode vyvážim.

inak si užívam život na Malte, prvý týždeň samozrejme znamenal veľa vybavovačiek, ale zohnali sme dobrý byt, bývam s ďalšími troma grindermi a aj samotný ostrov a kultúra sú nad moje očakávania. takže momentálne spokojnosť a som zvedavý, či a ako budem napredovať po pokrovej stránke. na záver pre motiváciu výhľad z našej terasy.

1 Comment so far

Comments are closed.