poker update: marec II.

ehm, takže stalo sa toto:

nie je to prvý apríl ani nič podobné, reálne som takto runnoval posledné dva týždne a samozrejme to znamená ďaleko najlepší mesiac v kariére. odpracoval som 120 hodín, takže nič masívne, ale vzhľadom na RL to je fajn. traffic bol najskôr extrémne biedny, ale posledný týždeň sa to zlepšilo, tak snáď to ešte úplne nezomrie a dostanem možnosť pobiť sa o miesto medzi tými najlepšími. do lobby som najnovšie prihodil aj 5k, ale neodohral som tuším ešte ani ruku, samozrejme to nateraz budem čisto bumhuntiť. celkovo sa momentálne snažím menej zakladať stoly 3/4-handed, lebo som mal pocit, že to často už nestojí za to; často sa z toho stáva súťaž v tom, kto ďalej doští a pritom vždy vyhrá len Pokerstars.

trochu som experimentoval s denným režimom, často sa mi vôbec nechce spať, prežívam celkom pekné obdobie aj v RL a mám pocit, že musím spraviť všetko a nič nestíham, a tak často spím v noci len pár hodín a cez deň dávam rôzne krátke napy. znie to možno negatívne, ale nie je; oveľa radšej mám tento stav než nudu. plus celé to súvisí aj s tým, že sa snažím častejšie kontrolovať ranné stoly a prípadne ich aj hrať; jednoducho nech mám pokrytý celý deň.

som rád, že od návratu na Maltu sa mi darí jesť na 95% čisto, po dvoch rokoch pomalého priberania by som to rád zastavil. nijaké brutálne ciele nemám, ale pokiaľ ďalej vydržím v tomto móde a junkfood mi nebude chýbať, budem len rád.

posledný bod venujem tomu, že ma trochu mrzí, ako sú online cash games nedocenené. aj v pokrovom svete, kde je to oveľa menej atraktívne ako live MTTčka alebo niečo podobné a aj celkovo, keďže nikto z môjho okolia ani netuší, že som sa vlastne dostal takto ďaleko a že som snáď top2 na SK a top100 worlwide. možno ešte aj lepšie, ťažko povedať… samozrejme je to spochybniteľné a do krvi sa za to biť nebudem, ale you get the point.

apríl pravdepodobne strávim celý na Malte, teoreticky by som mohol konečne dať aj 150 hodín za mesiac, ale hrotiť sa to nechystám, uvidíme. gl

4 Comments

Comments are closed.