poker update: apríl I.

tak teda pokračujeme

nie som si úplne istý, čo napísať a čo sa to vlastne deje, ale je to celkom fajn, no… akcia bola posledné dni výborná, miestami som hral aj 6 hodinové sessions, postupne si na to môj mozog zvyká a viem hrať dlhšie bez toho, aby hra veľmi trpela. na HS je to dôležitá vec; keď sú dobré stoly, tak jednoducho musím hrať. takže aj volume je dobré, v polovici mesiaca som 74 hodín nemal už dávno.

samozrejme mi tieto výsledky dodali dosť sebavedomia + aj na stars nl2k, čo sú najťažšie hry, ktoré hrávam pravidelne, stále vidím aj zlých regov. budem sa asi snažiť znova vypustiť nl400 a hrať aj trochu ťažšie lineupy na vyšších stakes. pár rúk mám už aj na 5k, stihol som už aj stack prehrať, ale zatiaľ tam hrám len proti veľkým rybám samozrejme.

neviem, celkovo mám z toho trochu čudný pocit; nad ránom sa niekedy stane aj to, že držím lobby na stars nl5k a vyššie už nesedí nikto. na jednej strane je to super pocit, sedieť aspoň na chvíľu na vrchole; na druhej strane sa cítim, ako keby som si to úplne nezaslúžil a netuším vlastne, ako som sa sem dostal a prečo som sa nezasekol niekde na smallstakes, ako sa to stane väčšine ľudí. neviem to úplne vysvetliť, jednoducho je to čudné, že všetko nejakým záhadným spôsobom crushujem a trochu sa teraz cítim commited hrať čo najviac, lenže leto je za dverami a mám milión iných plánov… každopádne najbližší cca mesiac budem ešte na Malte, okrem parties a pokru nemám na pláne nič, čiže ak nespadnem do úplného degen party módu, tak nejaký solídny objem ešte urobím.

a dnes ráno sa ešte stalo toto; nevydržalo to dlho, ale screenshot mám, tak čo: