poker update: apríl II.

druhá polovica apríla – výsledkovo síce kvôli zlému runu na HS breakeven, ale hral som celkom dobre a objem bol fajn.

celkovo za apríl 134 hodín a 54k hands, takže okish. akcia nebola nič moc, veľa času som len čakal na stoly, ale keďže som opäť prestal hrať nl400, tak sa to trochu dalo čakať. ako som už párkrát spomínal, musím sa naučiť hrať dlhšie sessions, keď už konečne nejaká akcia je; zatiať sa mi to celkom darí, niektoré sessions boli naozaj sick – napríklad pred pár dňami som hral asi 6 hodín takmer čisto 1k a 2k, miestami až 12 stolov. keď sa dostanem úplne in the zone, tak je to paráda, kvôli týmto chvíľam to hrám. a na 5k som odohral prvých 500 hand, snáď budú pribúdať rýchlejšie.

na Malte je už regulérne leto, chodím viac von a času je menej; balancujem to kratším spánkom, takže objem až tak netrpí. posledné dva mesiace spím denne v priemere asi 6 hodín s tým, že je to často rozdelené do niekoľkých napov. nemám to nijak extra naplánované, chcem si zachovať slobodu. sám sa čudujem, že to moje telo ešte zvláda, ale naozaj ma teraz všetko baví, chcem toho za deň stihnúť čo najviac (poker aj nonpoker), takže to nejak ide. niekedy sa zdá, že kľučom k vyššiemu objemu je viac sa venovať nightlifu – mám kamaráta, ktorý bol za jeden týždeň 7-krát vonku do rána a aj tak odohral 29k hands.

jediným negatívom je asi to, že som z nudy a nedostatku willpower začal opäť častejšie sledovať results, ale whatever. v máji bude asi objem menší, príde ma pozrieť rodina a koncom mesiaca sa už budem z Malty sťahovať, čiže si to chcem ešte naplno užiť. ale snáď aspoň nejakých 100 hodín dám.

a po čase som pozeral dosť veľa joeyho podcastov, z tých nových sa mi najviac páčil Gman: