poker update: máj I.

zatiaľ nie moc pozitívny mesiac, mal som už reálny burnout, som prekvapený, že som vôbec odmakal 47 hodín. približne polovicu z toho tvoria tri dlhé nočné sessions; počas dňa sa príliš hrať nedá, k stolom sa vrátilo niekoľko regov, ktorí hrajú vysoké objemy a niekedy otvárajú stoly až 5ti regovia, takže je to komplikované. plus niektorí z nich absolútne neuvažujú nad tým, či sú v tej hre +ev a kvôli svojmu egu hrajú akékoľvek nezmyselné lineupy, kde okrem Stars nevyhráva nikto. akcia teda nič moc, cez leto to asi bude ešte horšie, ale aj môj objem bude ešte horší. akurát tie nočné sessions sú celkom fun teda, aj niečo na 5k som odohral, takže fajn.

s kvalitou hry spokojný tentokrát nie som, dosť som spohodlnel, nechcelo sa mi rozmýšľať nad spotmi atď. tak trochu som čakal, že to všetko príde samo od seba; niečo som síce študoval, ale počas sessions som nebol dostatočne sústredený.

trochu ma trápi, že som už asi 5 mesiacov nedostal vyplatený cashout z jednej herne; dokonca aj osobne tu na Malte som bol na adrese, kde majú napísané sídlo. ofc som sa dostal len k nejakým random ľuďom v oblekoch, ktorí nevybavili ani hovno, tak čo už. viac asi momentálne urobiť nemôžem, nie je to nejaká zásadná suma pre môj BR, ale príjemné to nie je.

stále ešte neviem, kedy presne opustím Maltu, čakám na víza do Iránu a potom začnem bookovať letenky a podobné srandy. na jednej strane sa už strašne teším na biketrip, chýba mi dobrodružstvo, už tu žijem príliš pohodlný život a ak ma nebaví poker a nie je zrovna nejaká dobrá párty, tak sa nudím. na druhej strane v poslednej dobe som tu spoznal kopec super ľudí a bude mi ľúto odísť. myslel som si, že som si na to, že sa ľudia okolo mňa rýchlo menia, už zvykol, ale asi úplne nie.

volume cez leto teda nebude nič moc, ale snáď niečo odohrám, napr na začiatku júla, keď ešte veľa regov bude vo Vegas. uvidíme, čo sa stane potom v súvislosti s RiO, koncom tableselection na Stars atď a po lete zvážim, čo a ako ďalej.

na záver nie zlý royal pri PF AI vs top HU reg (allegedly):