poker update: marec I.

nový mesiac, staré pocity, traffic nič moc, run biedny. odpracoval som zatiaľ len 53 hodín, ale to bolo vzhľadom na návštevu Slovenska očakávané. pracovný objem mi znižuje aj spomínaný traffic; viacmenej si už neurčujem časy sessions sám, ale priebežne počas dňa checkujem lobbies a keď sú hrateľné, tak to zapnem. počas pracovného týždňa začnem opäť hrať aj nl400, aby som vedel rýchlejšie nájsť stoly.

rúk teda tiež pomenej, run bol pocitovo ešte o dosť horší a bol som prekvapený, že som v pluse. swing ma stále motivuje a demotivuje zároveň; na jednej strane je tu môj BR problém, že nemám dosť veľký roll na bumhunting vyšších stakes a downswing ma od toho ešte odďaľuje a na druhej viac spochybňujem svoju hru a mám oveľa väčšiu chuť hrať sa v pio a analyzovať. po dlhšej dobe som sa vrátil aj k sledovaniu HS rúk na 2+2 a je to fajn pocit, keď väčšine tých plays človek aj rozumie. a zároveň tam je stále vidieť, že väčšina regov nie sú úplní čarodejníci a tiež robia občas blbosti  – jeden príklad za všetkých od rega, ktorý momentálne aj battlí na nl5k:

najväčšie rezervy mám stále asi v koncepte equity denial, musím na tom zamakať spolu s pár ďalšími vecami. chcem začať viac používať scripty v pio; nebudem tam síce moc používať node locking, ale táto funkcia je podľa mňa niekedy až preceňovaná a v týchto konkrétnych veciach potrebujem teraz hlavne pochopiť teóriu.

nejakých 5 dní som strávil aj na grindhouse trollhouse na Liptove, ako vždy bolo fajn a aj lyže som oprášil (funny story – je dosť pravdepodobné, že som si omylom s niekým na kabínovej lanovke vymenil lyže, ale whatever). v utorok letím naspäť na Maltu, kde budem opäť viac grindiť. dúfam, že sa zlepší traffic a/alebo môj BR (aby som mohol hrať aj vyššie); ak by ani jedna z týchto vecí nevyšla, tak možno začnem zvažovať návštevu dark side v podobe ázijských herní, tak uvidíme.

na záver trollbonus – gto dream machine PieSolver: