poker update: máj

tento mesiac som pokru veľa nedal a už ani nedám, takže môžme spraviť mesačné zhrnutie. objemový cieľ (menej ako 100 hodín) som s prehľadom splnil; mám zatiaľ odmakaných asi 50 hodín a viac ako 10 ich už určite nepridám, takže som so sebou spokojný 🙂 výsledkovo žiadna sláva, v BB grafe z tracknutých rúk som skončil v mínuse, ale vďaka dobrému runu na vyšších stakes a bonusom to finančne vyšlo do plusu.

hlavne posledných 10 dní sa mi do pokru veľmi nechcelo, hlavou som už bol na biketripe (z neho píšem tento blogpost, momentálne sedím v kaviarni pri jadranskom mori), takže aj preto slabší objem. v niektorých momentoch sa mi dokonca nechcelo hrať už ani nl400 a len som dúfal, že budú dobré nl600/nl1k stoly, aby ma to bavilo. potrebujem znova zresetovať, hlavne v apríli som pracoval dosť, takže dva týždne na bicykli mi určite pomôžu. v júni budem asi doma užívať posledný slobodný mesiac slovenského pokru; to znamená, že znova trochu zamakám, nech môžem cez leto oddychovať s tým, že tie midstakes fakt beatujem.
 
v masters na stars som nakoniec skončil na super 8. mieste za 1,5k. tri dni do konca som bol tesne mimo prvej desiatky, tak som si útok nechával na posledný deň. myslel som, že na poslednú chvíľu bude traffic najväčší, ale naopak, celý večer si ku mne nikto nesadal. až keď som to neskoro večer smutný už pomaly balil a flaša vína bola takmer prázdna, sadol si jeden relatívne dobrý reg; bez tých pridaných cien by som pripitý v HU asi +ev nebol, ale v tejto situácii to za ten shot stálo a nakoniec som vyhral niečo viac ako potrebné dva buyiny a išiel spokojný spať. 
 
dlhodobo som zvedavý, ako dlho budem schopný posúvať sa limitmi vyššie. peniaze sa tu síce dajú urobiť skvelé, ale stále viac si uvedomujem, že hrať roky tie isté limity by ma nebavilo (no offense voči tým, čo to robia, len jednoducho nie som ten typ). trochu ma to všetko vzhľadom na upadajúci online poker demotivuje, ale asi by som sa tým teraz trápil zbytočne; moje plány aj pokrové prostredie sú veľmi dynamické, čiže sa nechám budúcnosťou prekvapiť.