poker update: jún I.

po dlhom čase prichádza ďalší poker update; makám momentálne dosť, za posledných 10 dní som dal 65 hodín a plánujem podobne pokračovať celý jún. výsledky sú chudobné, chytil ma 25 BI swing, ale je to výborné na motiváciu. niekoho motivuje skôr pozitívna variance, mne vždy viac pomáhala tá negatívna. asi to je preto, že chcem tú hru jednoducho poraziť; peniaze ma až tak nemotivujú, preto som lenivý skôr počas upswingov. inak grafy, čo postujem, majú stále nižšiu výpovednú hodnotu; už tam nie sú ruky ani z Microgamingu, keďže anonymné stoly sú netrackovateľné a na normálnych sa snažím preberať screennames po rybách (každých tisíc rúk sa dá meniť sn), a to PT4 nejak nedokáže spracovať.

s prichádzajúcim letom sa traffic pomaly zhoršuje, napríklad na party je po zvýšení rakebacku fakt veľa regov a často tam robím niečo ako kolo hanby, keď otváram a zatváram jeden stôl za druhým; na každom zahrám jeden orbit, žiadnu rybu neuvidím a idem ďalej. tiež hrám kvôli downswingu menej nl1k, ale to nie je problém, lebo traffic aj tak nie je nič moc. na druhej strane na 500z býva v poslednej dobe celkom dosť rýb, akurát sa potom občas stane, že mi to vylosuje na stôl nejaký sick lineup, keďže sú tam aj highstakes crusheri.

celkovo ma poker po dlhej dobe vcelku baví, veľa nad hrou rozmýšľam, robím niečo aj v pio a asi si po dlhej dobe zaplatím aj RiO kvôli pár konkrétným veciam. dokonca aj mixed games občas zapnem, i keď hlavný focus je samozrejme NLHE. vždy som bol skôr ten typ, čo sa dokáže veci rýchlo naučiť, ak mu ich niekto vysvetlí, ale sám nepríde na nič… no mám pocit, že NLHE už rozumiem na solídnej úrovni a je to asi prvá vec, v ktorej dokážem veci objavovať sám a z tohto pocitu žijem.

inak po lete sa asi budem sťahovať nezávisle od toho, ako to s naším zákonom dopadne; ide hlavne o to, že pri takej asociálnej práci mi nevyhovuje bývať sám, takže budem hľadať nejaký grindhouse. ohľadom lokality som otvorený všetkému; ideálne by bolo, keby nájdem niekoho z SK/CZ, ale podmienkou to nie je.