poker update: jún II.

mám za sebou ťažký mesiac, ani v druhej polovici ku mne variácia nebola dvakrát ústretová (hlavne na nl1k) a nakoniec som skončil jemne v mínuse. objem bol dobrý, dal som necelých 130 hodín; na druhej strane, hra nebola nič moc, hlavne v strede mesiaca som mal dosť autopilotné obdobie; ku koncu sa to však opäť zlepšilo a celkovo som so sebou spokojný. graf od posledného updateu so sympatickým záverom:

veľa som bojoval so zlou redline; ako som postupne prechádzal rôzne filtre, objavil som dva problémy – overfoldovanie určitých river spotov (tento problém sa vracia opakovane) a zoom500. tá 500vka ma dosť prekvapuje, okrem občasných návštev HS regov tam nejaký veľký rozdiel oproti iným limitom nevidím a hrávam tam, iba ak je v poole dostatok rýb. ale idem si tam po 20k rukách na redline -14bb/100, čo je masaker; niečo na tom limite asi bude, čiže ak ho budem chcieť pravidelne hrať, budem musieť zamakať.

po dlhom čase som sa vrátil k meditácii cez Headspace. dlho som meditoval sám, jednoducho sa snažil sústrediť na dych, ale mal som pocit, že je to čím ďalej, tým horšie, často som to flákal atď. vrátil som sa teda ku guided meditácii; skúšal som aj sample od Primed Mind, čo robí Fedor Holz, ale to je skôr orientované motivačným get-shit-done smerom a na to som alergický.

celkovo neviem, ako budem ďalej pokračovať; posledné júnové dni, keď som veľa hral, boli jedny z najhorších za posledné obdobie; navyše boli futbalové ME U21, čo je presne môj ročník a s väčšinou tých chalanov som hrával a stále som sa nejak nezmieril s koncom futbalovej kariéry. cez leto budem veľa cestovať a oddychovať, uvidíme, čo sa stane s online pokrom na Slovensku a podľa toho sa zariadim na jeseň. možno pôjdem na nejaký grindhouse a budem makať, možno budem poker brať zľahka (ako posledný polrok) a možno sa na to úplne vykašlem a pôjdem do konca roka na bicykli do sveta.