poker update: máj II.

ani druhá polovica mesiaca nebola nejak extra poker-heavy, veľa RL vecí sa dialo, sťahoval som sa z Malty, riešil veci na leto a trávil čas s rodinou. nakoniec som nedal ani tých 100 hodín, ale iba 86, čo je dosť biedne a trochu ma to aj trápi. niekoľkokrát sa mi stalo, že pred nočnou session som si chcel dať powernap a zobudil som sa až ráno, musím sa tomu naučiť vyhýbať. hlavne preto, že cez deň sa už stoly hľadajú naozaj ťažko. vlastne celkovo je traffic dosť biedny a aj preto sa teším, že si dám trochu pauzu a uvidím, čo sa s celou pokrovou landscape stane v najbližších mesiacoch.

iba počas pár sessions som mal naozaj dobré stoly, na nl5k som odohral za máj cez 1k hands, čo nie je až tak zlé, akurát run na high stakes bol zlý. v BBs to vyzerá v pohode, ale finančne som mal najväčší swing a aj najhorší deň v kariére. na konci sa to ale otočilo a po 33k hands som skončil mesiac v malom pluse.

objem teda slabý, nepomohol ani spomínaný burnout; nechcelo sa mi moc študovať, keďže najbližšie týždne moc hrať nebudem. to je ale strašne hlúpy prístup, lebo keď sa už dokopem do toho, že študovať začnem, tak ma to baví a hlavne samotné hranie je potom oveľa oveľa zaujímavejšie.

inak Stars potichu spravili jednu nepríjemnú zmenu, že v lobby sa z väčšiny typov stolov neobjaví iba jeden nový stôl, ale hneď dva. na prvý pohľad bezvýznamná vec, ale kontrolovanie lobby to robí oveľa náročnejším, všetko je chaotickejšie, hrá sa viac zbytočných regwars a egomaniaci majú ešte viac priestoru hrať nezmyselné lineupy. uvidíme, no.

momentálne som na SK na pár dní, v nedeľu letím do Baku a začínam biketrip, takže blog sa zmení z pokrového na cestovateľský a tento rok sa budem snažiť robiť aj nejaké fotky, tak stay tuned.