letný poker update I.

cez leto hrám podľa plánu menej, tak aj frekvencia updateov je nižšia; od začiatku júna som väčšinu času strávil na ceste, 3 týždne na bicykli a potom Taliansko v kombinácii s Maltou. na Malte som bol pozrieť bývalých spolubývajúcich, ale rýchlo ma odtiaľ vyhadzovali; 3 minúty po zapnutí prvej session som vyhral stack na 5k a bol som obvinený, že som vyčerpal celú EV pridelenú našej IP. niečo som teda aj odohral, ale traffic je samozrejme cez leto biedny a navyše ešte boli aj futbalové MS. aspoň, že veľa midstakes+ regov bolo +- do polovice júla vo Vegas, tak niečo sa dalo nájsť.

 

výsledky sú teda fajn, dlho som bol akurát pod EV line dosť nepeknú čiastku; včera som ale na 5k vyhral dva 100bb flipy v priebehu 5 minút a to spraví veľa. redline sa nejak vybrala opačným smerom, neviem moc prečo; zmenil som len jednu PF vec a pochybujem, že by mala taký silný účinok. musím sa pozrieť na niektoré staty, lebo pravidelný statscheck som trochu zanedbával v poslednej dobe; možno na niečo prídem.

kvôli zlému trafficu som hral dosť lineupov s nižšou EV a niekedy som zase hral pomerne ďaleko od A-game, ale keď som mal 3 stoly na nl5k, tak som hrať jednoducho musel. mal by som skúsiť pridať nejakú novú herňu; obrovský prínos to asi nebude, ale v dnešenej dobe treba hľadať edge všade. celkovo je všetko náročnejšie, veľa regov zišlo na nižšie limity, niekedy ani v piatok v noci neviem nájsť 5 rozumných stolov, seating scripty sa rozširujú aj na menšie herne atď. navyše aj kvalita regov vzrastá a znova sa musím o kúsok vzdialiť od explo prístupu a priblížiť sa teórií.

štúdium ma v  poslednej dobe celkom baví, robím na viacerých veciach a to mi pomáha aj držať chuť do hry napriek nižšiemu letnému objemu – od začiatku júna som pracoval zatiaľ 87 hodín.

a ešte sa mi podarilo dostať do HS threadu na 2+2; je to síce hlúposť, ale pamätám si, ako som tam prechádzal HHs pred 1-2 rokmi a dúfal som, že možno raz niekedy tam budem aj ja; preto to pre mňa osobne určitú cenu má. taktiež sa môj screenname vyskytuje aj na HSDB, ale tam sa pár týždňov dozadu prestali trackovať výsledky. aj keď to je vlastne pozitívne, lebo na stars 5k fakt nerunnujem dobre.