poker update: február II.

dávno tu nebola hudba, Mumford & Sons sú v lete na Szigete, tam by som asi nemal chýbať

február bol výsledkový hnoj, setupy, coolery, blablabla, proste zlý run. po dlhej dobe mínusový mesiac, ale určite má swing veľa pozitív; ako vždy ma trochu spochybnil, prinútil viac rozmýšľať a viac študovať, takže fajn, možno som niečo takéto potreboval. 128 hodín je tiež solid, predsalen je to len 28 dní a miestami som bol dosť bez nálady…

dokopy je to za február 45k hands, čo nie je najviac. je to spôsobené hlavne tým, že som viacmenej vypustil nl400 a nl500+ hry boli recently veľmi biedne, tak som viac študoval. dúfam, že sa akcia a môj run čoskoro zlepšia a budem sa môcť posunúť trochu vyššie a začínať s regmi štartovať stoly aj na nl2k, čo som zatiaľ nerobil. občas tam sedáva aj OtB, tak to môže byť sranda. na druhej strane ak bude run ďalej zlý, začnem znova hrať aj nl400. momentálne som však na tieto stakes celkom safe, hlavne keď neberiem hraničné nl2k stoly.

v druhej polovici mesiaca som hral celkom dobre až na pár sessions, keď som mal v hlave príliš veľa nových vecí na implementáciu do hry a/alebo som príliš veľa pozornosti musel venovať table politics a nevychovaným regom. posledný týždeň som napriek shitrunu zvládol nepozrieť na cashier, i keď miestami som vydržal len vďaka tomu, aby som sa tým mohol pochváliť na blogu, ale herne mi to určite pomohlo. keď som včera výsledky konečne pozeral, zistil som, že mi na nich vlastne až tak nezáleží a nech sú akékoľvek, proste pôjdem ďalej. ale jasné, trochu ma to aj demotivuje, hlavne keď sú zlé hry a vzďaľujem sa posunu vyššie.

študijne teraz napredujem celkom rýchlo, dostali sa ku mne nejaké zaujímavé nové materiály a mám aj dosť nápadov, ktoré treba prejsť v pio atď. akurát niekedy to bolí, keď musím meniť staré zabehnuté autopilotné návyky; je to vtipné, ako podvedome bojujem proti zmene, snažím sa nájsť dôvod, prečo by som nemal nič meniť, aj keď racionálne žiadny neexistuje.

inak život plynie pomaly ďalej, na Malte sa pomaly začína jar, párty tempo nášho bytu prekvapivo poľavilo, ale keď už ideme von, tak to stojí za to. povinnou výbavou je appka Chwazi a flipovanie o sebaponíženie každého druhu, od pole dancingu po hranie curlingu na parkete. občas tiež príde aj na stávky, naposledy sme tu mali midstakes zápas vo fife, ktorý ale spolubývajúci nezvládol a štvrtoligový Accrington Stanley porazil Real Madrid aj napriek kurzu 5:1. teraz sa chystám na 2 týždne na Slovensko, grindhouse a lyžovačka je kombinácia, ktorá sa neodmieta a keď sa vrátim, Malta snáď už bude v letnom móde.

2 Comments

Comments are closed.