poker update: december I.

takmer polovica decembra za nami, čas na malý recap. nebude to až také veselé tentokrát, výsledky sú biedne; našťastie aspoň na untracked herniach som niečo vyhral, takže celkovo som v jemnom pluse.

objem nie je žiadna sláva, ku koncu som mal už silný burnout, po troch mesiacoch grindu potrebujem pauzu. nútil som sa ale hrať aspoň trochu, pretože dnes som pricestoval na Slovensko a tu toho moc v najbližších týždňoch neodohrám. nejak som nakoniec dal za 13 dní 54 hodín, čo nie je úplne tragické. motivovalo ma dosť štúdium, miestami ma dokonca štúdium bavilo viac ako hra. musím fakt makať, ak chcem byť konkurencieschopný na stars, všetko sa vyvíja strašne rýchlo; veci, na ktorých som sa smial pred pár mesiacmi sú zrazu default hrou a naopak. ideálny príklad je 4bet shove OOP za 100bb. celkovo s PF hrou mám momentálne problémy, som neistý vo veľa x-bet situáciach, moje range sa menia strašne rýchlo, niekedy nestihnem prispôsobiť postflop hru, niekedy sa nechtiac dostanem do úplne WTF spotu už PF… a nemám to moc ako riešiť, na PF piosolver by som si musel kúpiť silný stolný PC a to sa mi absolútne nechce riešiť momentálne. takže trochu tápem, ale zároveň sa (dúfam) rýchlo zlepšujem…

po x-tý krát som zvažoval, že začnem coachovať, ale zase som sa k tomu nejak nedokopal. snáď od januára už začnem; hlavným dôvodom by malo byť narušenie stereotypu a videnie pokru z trochu iného uhla pohľadu, finančne to asi nedáva moc zmysel.

random pozitíva:

– po dlhej dobe som zase dokázal sledovať výsledky len raz za pár dní/raz za týždeň. zase som si spomenul, aké je to super

– prestávam byť v niektorých spotoch nit, posúvam hranicu tolerancie variácie

– môj cestovateľský blog to dotiahol do regionálnych novín

– povráva sa, že v najbližších mesiacoch by mohli byť seating scripty na stars zabanované

najbližšie dni/týždne teda budú bez seriózneho grindu, občas to možno kvôli juicy vianočným hrám zapnem, ale prioritou karty nebudú. najbližší post bude asi ohliadnutie za celým rokom 2017; vzhľadom na výsledky si to zaslúži.

1 Comment so far

Comments are closed.