poker update: november II.

na upokojenie po zlej session

v druhej polovici novembra ma zastihol menší swing, peak bol okolo 20 BIs. podľa očakávania prišiel aj menší burnout, ale stále som sa z toho nejak chcel dostať a nechcel som si dať prestávku; nakoniec som si musel nasilu jeden deň zakázať akúkoľvek pokrovú aktivitu a trochu sa to zlepšilo. neskôr som mal pre zmenu horší traffic a pár dní som nemal žiadne rozumné nl1k+ stoly, takže som upadal do určitého stereotypu. našťastie v posledný deň prišla opäť fakt intenzívna session, veľa 1k, 2k a 2,5k stolov a moja myseľ si oživila ten pocit, prečo to robím. pre tieto intenzívne momenty, keď sa posúvam vyššie a mimo komfortnej zóny; keď musím pracovať na 100%, aby som vedel všetko dobre posúdiť technicky a zároveň nebol money scared. snáď bude takýchto sessions viac, i keď nemôžu byť každý deň, to by bolo pre môj BR asi dosť nebezpečné. od posledného updateu:

november v číslach znamená 133 hodín a približne 55k rúk. s hrou som spokojný, veľmi som sa zlepšil hlavne v dlhodobo problémových oblastiach, ako je (ne)cbetovanie hand ako 2PGK alebo 2betovanie/3betovanie na F/T v 3bet/4bet potoch. momentálne si myslím, že som lepší od väčšiny regov, okrem limitov 600+ na stars a party, tam je úroveň naozaj vysoká a musím zamakať. zapracovať chcem aj na hre 40bb deep, lebo niektorí regovia zakladajú stoly s touto stackdepth a robí mi to problémy. aby som nepostoval iba víťazné ruky, tu sú dve včerajšie z vyšších stakes proti regom (!?). obe dosť boleli, v oboch netuším, čo im išlo hlavou. 140bb deep je QQ hraničné, ale predpokladám, že s nejakou frekvenciou to musím robiť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

inak predvčerom som vyhral jedno malé MTT. odchádzal som z jednej Microgaming herne a niektoré body sa nedajú zameniť za cash, ale iba za tournament ticket. takže som hral nejaký donkament za 25$ s menším fieldom. vždy ma tieto turnaje po pár minútach omrzia a sľubujem si, že to už nikdy nebudem hrať; napriek veľkej snahe som nedokázal vypadnúť a nakoniec som to celé vyhral za jeden BI na nl400.

v decembri bude volume výrazne nižšie; prvé dva týždne budem ešte na Malte, ale potom pôjdem domov na Vianoce, čo znamená veľa času s rodinou a kamarátmi, snáď nejaká lyžovačka a k tomu pár dní v Španielsku. veľmi sa na všetko teším, po troch pokrových mesiacoch to bude zaslúžený oddych.