posledný poker update

tak sa zdá, že zazvonil zvoniec a pokrovej rozprávke je koniec. s najväčšou pravdepodobnosťou som skončil, dôvody opisujem už dlhšiu dobu. otázkou zostáva, či to je koniec mojej rozprávký šťastný alebo nie.

keď som štyri roky dozadu hrával nl25 a povedal som si, že by som sa tomu konečne mohol skúsiť venovať naplno, mal som cieľ dostať sa niekde na stovku, možno dvestovku. skončil som pri shotovaní nl5k a nl10k. na prvý pohľad je to super výsledok, ale predsalen som v tomto maximalista a mrzí ma, že som ten posledný veľký krok nezvládol.

nie som človek, ktorý sa vzdáva ľahko, ale HSNL prostredie je v takom stave, že akýkoľvek pokus dostať sa stabilne na nl5k by bol extrémne riskantný a prípadná odmena pochybná až žiadna.

a poker v mojom hodnotovom rebríčku nie je na úrovni futbalu, takže aj keď mi karty chýbajú a budú chýbať, odchod nie je až tak náročný.

inak teda od posledného updateu som už neodohral takmer nič a apríl skončil v malom mínuse, ale to je asi jedno.

a ak by mal náhodou niekto záujem o kúpu monkersolveru za dobrú cenu, tak sa ozvite.

ak sa teda nič výnimočné nestane, s pokrom som skončil a idem naplno cestovať a pokúsiť sa o tom napísať knihu, ktorá snáď bude stáť za to. čaká ma určite veľa práce, ale tej sa nebojím; skôr je otázne, či ma cestovanie bude napĺňať dostatočne na to, aby som to robil nonstop. momentálne však žiadny lepší nápad nemám; všetky ostatné veci by si vyžadovali veľký commitment a veľkú časovú investíciu na to, aby som sa dostal na určitú úroveň.

a navyše, pri cestovaní nemám viacmenej čo stratiť, prinajhoršom skončím bez knihy, ale s kopou zážitkov.

zajtra odlietam do Uzbekistanu, kde začína ďalší biketrip a vlastne aj môj ďalší život. cesta sa stane životom a život cestou a aj keď je to trochu scary, tak sa veľmi teším.

veľké dík všetkým pravidelným aj občasným čitateľom! a ak ťa zaujíma, ako sa mi bude dariť ďalej, tak mi bude cťou, ak ma budeš stalkovať na instagrame alebo ak dole zadáš svoj e-mail, kde dám vedieť, ak vyjde nový blogpost.