veľkonočný poker update

dáme si aj soundtrack:

 
po prestávke som sa oddychnutý vrátil ku grindu a začal som o niečo viac hrať na Stars; myslel som, že midstakes reg stoly sú tam bez seating skriptu nehrateľné, ale nie je to pravda. na druhej strane traffic celkovo nie je žiadna sláva a ak budú ďalej dobré výsledky, snáď v najbližších dňoch/týždňoch skúsim aj nejaké nl1k stoly; mám tam už 40-50 BIs, takže to nie je úplne od veci.
 
 
rozmýšlam nad tým, či a koľko mám hrať Masters na Stars; na začiatku to nevyzeralo ako najviac +EV rozhodnutie – je to len nl200 a prídem o ryby. ale chytil som dobrý run, momentálne som druhý v leaderboarde a ceny sú tam celkom zaujímavé. navyše, má to v sebe výzvu hrať proti regom, čo ma vždy bavilo viac ako hra s rybami. takže niečo tam určite odohrám, hlavne to bude záležať od toho, či sa mi oplatí nahánať miesta v leaderboarde. prihadzujem aj pár rúk; ťažko povedať, ako sa tam vlastne niektorí villaini dostali:
začal som už pracovať v pio, snažím sa hľadať kreatívne riešenia, napríklad na mono flopoch sa dá hrať dosť nekonvenčne. ale určite boli užitočné aj tie mesiace bez pio – začal som hrať oveľa viac explo, hlavne river. ďalšia vec, na ktorej musím pracovať, sú ante stoly; nie som na antes vôbec zvyknutý a očividne ani villaini, takže by sa tam dal vytvoriť nejaký edge navyše.
 
celkom ma poker baví momentálne, navyše sa chystá malý grindhouse koncom týždňa, čo by mi malo dodať motiváciu; všetko ako má byť…