poker update: október I.

polovica októbra je preč; už mesiac som v grindmode, občas sa mi aj nechce, ale mi funguje poker/RL balance, takže nejaký seriózny burnout snáď nehrozí. objem v pohode, 63 hodín; výsledky v pohode tiež. vyzerá to, že budem +ev aj v náročnejších lineupoch, čiže mám menej prísnu tableselekciu a hrám priemerne vyššie stakes. nl600 a nižšie už toľko nehrávam a average BB mám už viac ako 15.

dobrá vec je, že na vyšších stakes je menší rozdiel v trafficu medzi víkendami a pracovnými dňami. na small/midstakes je asi dôležitejšie hrať hlavne piatky a soboty. s tým som mal vždy trochu problém, lebo cez víkend sa aj IRL dejú najzaujímavejšie veci. na nl2k+ to už ale je dosť random a najlepšie hry môžu byť kľudne v stredu o 10 ráno.

inak všetko ide fajn, aj študovať sa mi prekvapivo chce a BR pomaly narastá. do lobbies som si už prihodil aj nl10k, ale zatiaľ tam nemám odohratú jedinú ruku; musel by som mať šťastie na fakt dobrý lineup. meanwhile na nl5k som prvýkrát odbluffoval 100bb stack a ani to moc psychicky nebolelo. ak by tento super run pokračoval aj ďalej, tak ku koncu roka by som snáď mohol začať aj štartovať stoly 3-handed na nl5k, ale to je dosť optimistický plán.

let’s grind