poker update: január II.

sick mesiac, hlavne výsledkovo. ako som neskôr zistil, istý čas to vyzeralo na môj suverénne najhorší mesiac, ale výborná akcia posledný týždeň a hlavne skvelý run na nl1k+ z toho nakoniec spravili mesiac výsledkovo najlepší. redline mi ide opäť do pekiel, niečo z toho budú technické nedostatky, niečo znížená pozornosť kvôli veľkému počtu stolov, pridaniu novej herne atď. najbližšie dni hrať nebudem (aj preto update už teraz), ale študovať určite plánujem a potrebujem sa ďalej zlepšovať, lebo variance je obrovská a nemôžem byť na hotrune celý život.

priestoru na zlepšenie je veľa, dobrí regovia ma stále dostávajú do veľkého množstva wtf spotov, kde som stratený. na druhej strane napríklad o PF hre mám o dosť lepšiu predstavu ako mesiac dozadu.

viacmenej ma to teraz všetko baví a akcie je veľa; preto sa cítim trochu zle, že idem na 4 dni na výlet do Talianska… ale aj tak, po troch týždňoch silného pokrovania prichádzali náznaky burnoutu a cítim, že potrebujem na chvíľu oddych, zmenu prostredia a sebareflexiu. a ten pocit, že kým sú ryby, musím stále hrať, je z longterm pohľadu gigantická hlúposť anyway.

z RL pohľadu je všetko fajn, rozširujem svoje maltské sociálne kruhy, stretol som tiež nejakých poker pros a začínam zvažovať letnú cestu do Vegas, kde som dostal jednu lákavú ponuku; ale to je ešte ďaleko, sotva viem, čo bude o týždeň. v súvislosti s blogom som rozmýšľal, že keď začnem opäť serióznejšie cestovať, budem sa to aj snažiť trochu spropagovať, ale naisto v tomto rozhodnutý zatiaľ nie som a predsalen, živiť sa tým neplánujem, preto neviem, či to stojí za to.

inak v poslednej dobe mám pocit, že som pri bežných činnostiach oveľa viac in the moment a tak nejak je celkový pocit zo života oveľa lepší, častejšie ma navštívi uvedomenie, aký super život žijem atď. netuším, v čom je príčina, napr. meditáciu som nerobil už pol roka, ale nesťažujem sa.

na február toho veľa na pláne nemám, takže asi budem hlavne grindiť, možno trochu cestovania, ale nič veľké. chcel by som postupne hrať menej nl400 a viac 2k+, BR je celkom healthy, tak snáď pôjdem aj naďalej správnym smerom.